Stig Fyring blandteknik

397724

STIG FYRING (1934-2015): "Karlaplan", signerad och daterad Stig Fyring, den 14 juli 1999, blandteknik på duk, ca 180x350 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 1

Stig Fyring blandteknik

Budhistorik (12 bud)
2669514
2670043
1 400
2669514
1 300
2669497
2669513

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.