Blombord

397720

BLOMBORD, 1 par, 1900-talets sista kvartal, betsat trä, höjd ca 70, 97x32 cm

Slitage, insatser med korrosion

Möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Blombord

Budhistorik (6 bud)
2669049
550
2666716
500
2669048
450
2666716
2666649

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.