Taklykta

397716

TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Temaauktion, Sommar

Rum 7

Taklykta

Budhistorik (2 bud)

2669888
2666652

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.