Bordslampa

397712

LAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, banjospelande flicka, höjd ca 25 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (5 bud)
2667110
2669785
750
2667110
450
2662471
2662471

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.