Oljemålning hamnmotiv

397709

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnmotiv, signerad Noel, olja på pannå, ca 72x96 cm

Skador färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Oljemålning hamnmotiv

Budhistorik (5 bud)
2669719
2669718
650
2668170
600
2666138
550
2662670

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.