Barbro Östlihn oljemålning

397708

BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "La Bourse I", a tergo signerad och daterad Barbro Östlihn 1989, olja på duk, ca 50x50 cm

Historik: Utställd Galerie Aronowitsch, Stockholm 1995, sedan till nuvarande ägare.

Kundcenter

Barbro Östlihn oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2670305
25 000
2670294
24 000
2668817
23 000
2670293
22 000
2668817
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.