Sideboard gustaviansk stil

397707

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålat, beslag i patinerad mässing, höjd 90, 171x39 cm, nycklar medföljer

Smärre slitage, senare bemålad, dörrluckorna ej låsbara

Ändringar/tillägg
Nycklar medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 13

Sideboard gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2669997
1 300
2669996
2669951
2669995
2669951

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.