Taklampa Hans Agne Jakobsson

397706

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, textil och mässing, tre ljuskällor, höjd ca 70, diameter 45 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Design, Temaauktion

Hylla 5

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (3 bud)

2667085
2665332
2665332

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.