Bordsfläkt

397698

BORDSFLÄKT, 1980-tal, med belysning, rosa plast, höjd 56 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Temaauktion, Sommar

Hylla 6

Bordsfläkt

Budhistorik (3 bud)

2669753
2669524
2664181

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.