Stolar ek

397691

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, i ek med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, renoverade

Hylla 7

Stolar ek

Budhistorik (1 bud)

2669122
2016-07-30 16:25:48

2016-07-30 kl 21:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.