Vitrinskåp

397688

VITRINSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, dörr med dekor av bl.a. bladrankor, hyllinredning, höjd ca 145, 75x50 cm

Bruksslitage

Vitrinskåp

Budhistorik (7 bud)
2669591
2669590
950
2669589
900
2669588
850
2669587

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.