Schatull

397685

SCHATULL, 1940-tal, i björk och masurbjörk, klaff med bakomvarande fyra lådör för exempelvis bestick, höjd 65, 60x40 cm

Visst slitage, fläckar

Rum 6

Schatull

Budhistorik (15 bud)
2669889
1 700
2669858
1 600
2669018
2669857
2669018

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.