Fåtölj

397682

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, i ek och stoppad rygg med knappar, sitthöjd ca 37, höjd 95 cm

Bruksslitage

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (1 bud)

2669919
2016-07-31 12:22:26

2016-07-31 kl 12:25
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.