Väggbonad kelim

397679

VÄGGBONAD, kelim, troligtvis 1920/30-tal, ca 202x132 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Väggbonad kelim
Budhistorik (9 bud)
2664256
3 800
2667697
3 600
2664256
3 400
2664301
3 200
2664256

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.