Bordsspegel

397653

BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, med infällbara stödben, 40x40 cm

Visst åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 6

Bordsspegel
Budhistorik (6 bud)
2669377
950
2668642
900
2668600
750
2667924
500
2666655

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.