Spegel

397652

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, krön med medaljong och bandrosett, 120x52 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 10

Spegel

Budhistorik (21 bud)
2669277
2669261
1 900
2669259
1 800
2669257
1 700
2668856
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.