Spegel

397650

SPEGEL, förgylld, oval ram med krön i form av bl.a. bandrosett, 102x76 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 7

Spegel
Budhistorik (10 bud)
2669331
1 300
2666785
2664602
2663230
2663229
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.