Victor Gabriel Gilbert akvarell

397645

VICTOR GABRIEL GILBERT (1847-1933/35), tillskriven: Flicka i trädgård, signerad Victor Gilbert, akvarell, ca 34,5x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Budhistorik (16 bud)
2669465
5 200
2669463
5 000
2669461
4 800
2669147
4 600
2669109
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.