Constant Artz oljemålning

397643

CONSTANT ARTZ (1870-1951): Änder och ankor, signerad, olja på duk, 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Constant Artz oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2669394
5 000
2668881
4 800
2668881
4 400
2668864
4 200
2663340

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.