Spegel rokokostil

397642

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld dekor, höjd ca 140x53 cm

Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil
Budhistorik (20 bud)
2669368
1 900
2669366
1 800
2669228
1 700
2669194
1 600
2669092

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.