Charlotte Nicolin herrbetjänt

397639

CHARLOTTE NICOLIN, herrbetjänt, formad som sjöhästar, signerad Nicolin, daterad 2000, höjd ca 114, 50x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Temaauktion, Sommar, Design

Rum 9

Charlotte Nicolin herrbetjänt

Budhistorik (23 bud)
2669512
1 700
2669484
1 600
2669481
2669438
1 400
2669380
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.