Vägglampa art deco

397637

VÄGGLAMPA, art deco, 1930/40-tal, med kvinnofigur i brons, slipat glas, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Monter 4

Vägglampa art deco

Budhistorik (19 bud)
2669467
2 400
2669466
2669464
2669462
1 900
2669459
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.