Dan Martin

397635

DAN MARTIN (1910-1999): Skogslandskap, signerad och daterad Dan Martin, olja på pannå, dagermått c a 45 x 55 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Dan Martin

Budhistorik

2016-07-30 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.