Dockskåpsmöbler

397629

DOCKSKÅPSMÖBLER, 1960-tal, trä samt plast, den öppna spisens höjd ca 17 cm

Slitage

Leksaker

Hylla 5

Dockskåpsmöbler

Budhistorik (5 bud)
2668202
500
2667829
450
2667090
2663547
2663173

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.