Taklampa

397628

TAKLAMPA, 1950-tal, mässing samt svartlacked plåt, 10 ljuspunkter, diameter ca 60 cm

Slitage, smärre stötskador

Belysning, Taklampor, Metall

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (26 bud)
2667840
2667837
1 900
2667834
1 800
2667836
1 800
2667834
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.