Theo Tobiasse färglitografi

397625

THEO TOBIASSE (Frankrike 1927-2012): "Jerusalem roule...", signerad Tobiasse, 26/155, färglitografi, ca 70x50 cm

Fack 39

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2669379
1 700
2669188
1 600
2669187
2669182
1 400
2669181
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.