Spegel

397619

SPEGEL, tenn, 1930-tal, diameter ca 48 cm

Slitage

Speglar, Temaauktion, Sommar

Rum 13

Spegel

Budhistorik (30 bud)
2669489
2 800
2669373
2 600
2669364
2 400
2669359
2669255

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.