Lennart Jirlow

397611

LENNART JIRLOW (född 1936): "Boulevard", signerad L. Jirlow, 464/480, färglitografi, bladmått ca 47x63 cm

Fack 27

Lennart Jirlow

Budhistorik (19 bud)
2668156
1 600
2668120
2668151
2668120
2667404

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.