Väggvitrin

397610

VÄGGVITRIN, 1800-talets andra hälft, blandstil, spröjsade glas i nygotisk stil, fanérat, höjd ca 97, krönets bredd 77 samt djup 25 cm, nyckel finns

Bruks och åldersrealterat slitage.

Rum 5

Väggvitrin

Budhistorik (16 bud)
2669160
2669321
2669160
1 800
2669158
1 700
2667036
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.