Ardy Strüwer

397590

ARDY STRÜWER (född 1939): "I can see more with my eyes closed...", signerad och daterad Ardy Strüver, 1989, 197/300, färglitografi, ca 60x78 cm

Fack 17

Ardy Strüwer
Budhistorik (4 bud)

2668367
750
2666130
700
2668249
650
2666130

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.