Herrbyrå

397589

HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad i bl.a. valnöt, höjd ca 136, 50x80 cm

Visst slitage

Rum 6

Herrbyrå

Budhistorik (25 bud)
2668550
2 600
2668551
2 400
2668550
2668549
2668549
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.