Vägglystrar

397586

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 58 cm

Enstaka prismor saknas, enstaka prismor m skador, plymdel saknas

Diverse, Temaauktion, Sommar

Rum 21

Vägglystrar
Budhistorik (1 bud)

2667720
2016-07-29 06:59:09

2016-07-29 kl 20:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.