Lena Cronqvist etsning

397583

LENA CRONQVIST (född 1938): "Fadern", signerad Lena Cronqvist, etsning, 7/40, ca 24,5x26 cm

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (7 bud)
2660292
2667793
2660292
1 700
2667735
1 600
2660292
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.