Spegellampetter i par

397582

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1700-tal, barock, bronserad, dekor i förgyllt bly, ljusarmar i mässing, höjd ca 51-52, bredd ca 19 cm

Skador, senare ljusarmar

Diverse, Speglar, Belysning, Belysning

Rum 8

Spegellampetter i par

Budhistorik (9 bud)
2667978
10 500
2667977
9 200
2667975
8 200
2662931
7 000
2661531
5 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.