Silver Indien

397581

SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-tal, Indien, ciselerad dekor av växtslingor samt rutmönster, höjd ca 15 cm, vikt ca 232 g

Ngt sned, stötskador

Silver

Monter 11

Silver Indien

Budhistorik (1 bud)

2660339
2016-07-22 01:02:58

2016-07-29 kl 13:40
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.