Lars Jonsson

397578

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel, signerad Lars Jonsson, 185/310, färglitografi, ca 41x59 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 17

Lars Jonsson
Budhistorik (21 bud)
2667579
2 400
2667214
2667214
1 700
2666531
1 600
2666531

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.