Karl Axel Persson

397577

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -94, färglitografi, 161/385,
bildmått ca 38x56 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 17

Karl Axel Persson
Budhistorik (12 bud)
2668472
750
2668462
700
2668468
700
2668462
650
2668464
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.