Skåp i nyrenässans

397573

SKÅP , tvådelat, nyrenässans, fanerad i olika träslag, intarsia, draghandtag i mässing, inredd med hyllplan, ovandel och sarg med lådor, höjd ca 183, 101x51 cm

Draghandtag saknas, lös dekordel medföljer, nycklar saknas, skador, dekordelar saknas

Rum 18

Skåp i nyrenässans

Budhistorik (13 bud)
2667785
2668264
2667785
950
2668263
900
2667785

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.