Slevar skuret trä

397567

SLEVAR, 6 st, allmoge, 1800-tal skurna i trä, delvis bemålade, daterade 1879 resp 1867, längd 20 till 55 cm

Patina, vissa lagningar

Diverse, Allmoge, Temaauktion

Monter 14

Slevar skuret trä

Budhistorik (2 bud)

2667718
2664254

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.