Tamburmajor

397566

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, modell "Butler", Rörmekano, förgylld metall, höjd ca 180 cm

Slitage

Möbler, Diverse

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (5 bud)
2667828
500
2667804
450
2667541
2667492
2663171

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.