Karl Erik Höglund litografi

397564

KARL HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K Höglund, EA, färglitografi, ca 43x60 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Karl Erik Höglund litografi
Budhistorik (21 bud)
2668431
2 400
2668395
2668429
2668395
1 800
2668428
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.