Anders Zorn etsning

397562

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kråkbergs Anna", signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etsning, ca 16x11,8 cm

Litteratur: Hjert & Hjert 114

Gulnad, fläckar

Monter 32

Anders Zorn etsning

Budhistorik (31 bud)
2661357
2663111
2 800
2661357
2 600
2662494
2 400
2661357

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.