Carl Gustaf Hellqvist oljemålning

397561

CARL GUSTAF HELLQVIST (1851-1890): Munk ätandes ostron, signerad och daterad C. G. Hellqvist Paris 1884, olja på duk, ca 60x73 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (38 bud)
2668161
32 000
2668485
31 000
2668161
28 000
2668483
27 000
2668161
22 000

Slutpris SEK:
32 000
3 053 EUR, 3 434 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.