Byrå i sengustaviansk stil

397559

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, dekorlist och dragbeslag i mässing, konturerad stenskiva, höjd ca 80, 85x48 cm

Slitage, nyckel saknas

Rum 8

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
2667670
2667870
2667670
1 900
2667869
1 800
2667670
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.