J L Hultman ljusstakar tenn

397556

J L HULTMAN, ljusstakar, 1 par, tenn, rokokostil, stämplade JLH 1937, höjd ca 24,5 cm

Ytskador, manchetter något buckliga

Metall, Belysning

Monter 19

J L Hultman ljusstakar tenn

Budhistorik (10 bud)
2668225
2668177
750
2668177
650
2668136
600
2668127
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.