Hans Robert Pippal

397553

HANS ROBERT PIPPAL (Österrike1915-1998):
Parkflanörer, signerad Pippal, pastell, ca 46x38 cm

Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

Fack 42

Hans Robert Pippal

Budhistorik (9 bud)
2668164
2 800
2668165
2 600
2668164
2668149
2668149

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.