Ernst Huber Österrike

397552

ERNST HUBER (Österrike Wien 1895-1960): Motiv från Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, ca 34x52 cm

Proveniens: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

Fack 41

Ernst Huber Österrike

Budhistorik (8 bud)
2667922
3 200
2662467
2665504
2 800
2662467
2660707

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.