Carl Axel Acking, bord i par NK 1950

397549

CARL AXEL ACKING, bord, 1 par, Nordiska Kompaniet 1950, mahognyfaner, mellanliggande hylla, ben med hjul, brickmärkta NK "R 579 022 C 6 9 50", höjd ca 59, 54 x 96 cm

Senare påsatta hjul, ytskador

Möbler, Diverse, Temaauktion

Rum 8

Budhistorik (9 bud)
2668187
2668185
2668073
2667995
900
2667917

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.