Silverbestick

397546

BESTICK, STRÖARE, silver, 18-1900-tal, bl a Sverige, England, olika modeller bl a gammal fransk, Rosenholm, total vikt ca 1060 g

Slitage, bucklor förekommer

Silver, Silverbestick, Temaauktion, Sommar

Monter 19

Silverbestick

Budhistorik (3 bud)

2666306
3 800
2660395
3 600
2660395

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.