Notställ jugend

397545

NOTSTÄLL, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd ca 94, 45x29 cm

Slitage, ett hörn med fanerbortfall

Rum 12

Notställ jugend

Budhistorik (12 bud)
2667574
850
2668146
2667574
750
2668144
700
2667574
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.